Skocz do zawartości
Belgia.net

Basic-fit problem

Rekomendowane odpowiedzi

Jestemtu

Mam do was pare pytan.Nie mam skonczonych 18 lat i to moja mama wykupila sobie na rok karte na basic-fit, karta jest dla calej rodziny takze to ja jej przewaznie tylko uzywalem.Dzisiaj po 8 miesiacach babka sie mnie zapytala przy wejsciu czyja jest ta karta.Powiedzialem ze mojej mamy a ona mowi ze mam przyniesc jakis papier z komuny ze ja mieszkam z mama czy cos takiego .Czy ktos z was tez musial takie cos im dac ? I jeszcze pytanko jakbym chcial zrezygnowac z basicu bo za 4 miechy konczy sie kontrakt ten na rok i ja musze im cos przyniesc ze rezygnuje czy po prostu nie przedluzac czegos tam ? A jakbym chcial przedluzyc ten kontrakt to cos musze im przyniesc czy jak ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nowekonto

mi sie nigdy nie zdazylo zeby pytali do kogo nalezy karta. wydaje mi sie, widocznie nie maja wgladu w adres zamieszkania, bo mogliby to sprawdzic (zdaje sie, ze chodzi o rodzine mieszkajaca pod jednym adresem)

zeby zrezygnowac musisz wyslac list wypowiadajacy miesiac przed koncem uplywu roku. co do przedluzenia to jest to automatyczne, z tym, ze nie wiem, czy znowu na rok i ewentualne wypowiedzenia nalezy wyslac po kolejnym roku czy mozna wtedy zrezygnowac wczesniej. (wydaje mi sie ze niestety po kolejnym roku).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Juska

i podobno wszyscy czytamy to co podpisujemy :lol:

Przy zapisywaniu się mówią dokładnie o zasadach i regulaminach tam panujących,

Potrzebują papieru z 'komuny' o nazwie composition de ménage 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

Dziwne,bo ja tez czasem uzywam abonamentu corki (rozne nazwiska z wiadomych wzgledow) i nikt o nic nie pyta.Ona chyba na poczatku podala wlasnie nazwiska rodziny,kto moze korzystac z tej wejsciowki. Ten papierek dostaniesz w urzedzie od reki. Koniec kazdego abonamentu musisz zrobic poprzez wyslanie LISTU POLECONEGO i to w czasie o ktorym pisza w regulaminie (sprawdz), jak nie to automatycznie bedzie przedluzony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jestemtu

Wzialem z komuny composition de ménage.Dzisiaj pojde i im to dam , ale chyba wiem czemu mnie sie tego zapytala.Bo 6 miesiecy temu zmienilismy adress.Wylecialo mi to z glowy wczesniej :P Ale juz na karcie jest nowy adres i chyba wszystko bedzie ok.Apropo podpisania tego kontraktu... Fakt nie czytalismy calego ,ale jak on sam sie przedluza to ok bo rezygnowac narazie nie bede.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nowekonto

a moze ktos mi powie czy po roku, kiedy abonament przedluza sie automatycznie mozna jakos zrezygnowac uwzgledniajac jakis okres wypowiedzenia(miesieczny/3miesieczny) czy teoretycznie nalezy czekac az do uplywu tego kolejnego roku i wtedy wyslac wypowiedzenie...? takiego info nie ma w  mojej umowie a chcialabym wiedziec czy da sie to jakos inaczej zalatwic. (np. co jesli zablokuje domicilering w banku-oplacam co miesiac)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
czlenio24

Witajcie,

ludzie korzysta może ktoś z Basic Fit ?, jak wygląda cała procedura zostania członkiem klubu ?

Bo niby sie zapisałem online, opłaciłem kartą członkostwo, i od tygodnia czekam na jakieś potwierdzenie.

Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×