Skocz do zawartości
Belgia.net

Schronisko / Hotel Dla Zwierzat

Rekomendowane odpowiedzi

gunia72

Czy ktoś zna miejsca gdzie można zostawić psa na tydzień lub dwa? Wiem ,że są takie miejsca ale nie mam pojęcia jak znaleźć linki ,najbardziej  pasowałoby mi niedaleko Bruxeli :) Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

to jest sunia i jest wysterylizowana, a zdecydowałam zmienić swoje plany i zabrać ją ze sobą,to w końcu członek rodziny :D najukochańszy na świecie :D Ci co mają psy wiedzą o czym mówię

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jarecki1968

Dzień dobry, morze ktoś wie gdzie w Brukseli ( scharbeek ) mogę znaleźć schronisko dla kotków, muszę się pozbyć rocznych kotek, z góry dziękuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
didier

Ja swojego pieska zostawiam kolo waterllo maison du chien tylko każdy piesek musi mieć specjalny zestaw szczepień i jedno w nos. I tak nie ma problemu na Grimbergen nie polecam pies w 7 dni schudł 2.5 kilo po za tym w maison du chien podłoga w zimę jest podgrzewana w boksach. ☺

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
moni22

Chciałabym wyjechać i na kilka dni zostawić psa w hotelu dla zwierząt. Jaki jest koszt dzienny i co jest potrzebne, aby pies został przyjęty do takie hotelu ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
moni22

Pies musi spełniać jakieś konkretne warunki, czy tylko zestaw szczepień i to wszystko? Pytam ze względu na to, że mój pies jest bardzo groźny i czy to może być problem, żeby został przyjęty ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×