Skocz do zawartości
Belgia.net

Poczta-Zwrot

Rekomendowane odpowiedzi

MISEPI

Mam pytanie.

Dostałam dwie duze koperty  a w środku podkoszulek i boxerki i rachunek do zaplaty za te rzeczy.

Nic nie zamawiałam .Chciałabym odesłać je tylko nie wiem jak na poczcie mam powiedzieć ,że chcę to odesłać nie na mój koszt tylko na koszt adresata.Czy może ktoś mi pomóc?

Dziekuje za odp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Nie wiem czy jest cos takiego jak odeslanie na koszt adresata.

Skoro niczego nie zamawialas to nie trzeba bylo odbierac paczki ani jej otwierac.

Mysle, ze powinnas sie skontaktowac z nadawca tej paczki, tak chyba bedzie najprosciej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

jezeli nie jest to list polecony, to poprostu odeslij do adresata, skresl twoj adres i napisz strzalke w kierunku odresu wysylajacego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Jesli jednak otworzylas i rozpakowalas na dodatek te rzeczy to skontaktuj sie z nadawca, domyslam sie, ze to jakis sklep internetowy.

Sprawdz najpierw czy ktos z Twojej rodziny nie zamawial, bo skoro wyslali z opcja zaplaty pozniej to zakupy musialy byc robione z zalozonego u nich konta itd.

Moze wczesniej zamawialas i juz zapomnialas?

Skontaktuj sie z nimi i wyjasnij, samo odeslanie moze niczego nie zalatwic jesli nie beda mieli zgloszonego zwrotu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

hahahaaaaaaaaa nawet ja kiedys dalam sie nabrac na tych oszustow z ksiazkami,a moja corka tez na jakas szmatke.Najczesciej sa to oszusci z Holandii.Wysylaja i jak odbbierzesz,a np niechcacy kiedys przez telefon (czesto dzwonia i pytaja czy chcesz cos gratis,rozmowy nagrywaja, niby gratis a ty placisz tylko za wysylke) ,no i tak masz u nich abonament. Masz 2 opcje kategorycznie odmowic im poleconym wysylania czego kolwiek lub wogole nie reagowac i za pare miesiecy czy  lat byc przygotowana na kategoryczna odmowe jakiejkolwiek zaplaty gdyz nic nie zamawialas.W moim przypadku moj maz zadzwonil i na nasz koszt 4.16eu odeslalismy im

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×