Skocz do zawartości
Belgia.net

Kobieta Wyrzucona Z Domu Przez Chlopaka Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

daras28

witam znajoma została wyrzucona z domu przez chlopaka mieszkali razem dwa lata chlopak zabral jej wszystkie dokumenty (dowody tożsamości) po wizycie na policji policja pomogla zabrac jej tylko ubrania z mieszkania ponieważ ona nie  posiadala ani jednego dokumentu który mogłaby pokazac na policji ze tam zyla pracowala i mieszkala poniewaz wszystko zabral jej chlopak zostawil ja z niczym . chcialbym jej pomoc ale policja powiedziala ze juz jej wiecej nie pomoze . Co można zrobić wiecej? gdzie ona moze się udac zostala bez  dachu  nad głową dodam że oni nie są małżeństwem więc wszystko jest skomplikowane.ale czy mozna tak poprostu kogoś wyrzucić? proszę o porady o jakies konkrety

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

moze udac sie do gminy i tam jest tzw  juriste de paix,tam na pismie niech opisze cala sytuacje i zglosi to u nich oni pomoga w odzyskaniu dokumentow i skieruja do domu dla samotnych kobiet,jesli oczywiscie ma tutejsza karte pobytu,stala prace.tyle mojej wiedzy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
daras28

moze udac sie do gminy i tam jest tzw  juriste de paix,tam na pismie niech opisze cala sytuacje i zglosi to u nich oni pomoga w odzyskaniu dokumentow i skieruja do domu dla samotnych kobiet,jesli oczywiscie ma tutejsza karte pobytu,stala prace.tyle mojej wiedzy

praca jest przez agencje i posiada dowod belgijski na 5 lat polskie dokumenty tak ze nie chce jej oddac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

 

moze udac sie do gminy i tam jest tzw  juriste de paix,tam na pismie niech opisze cala sytuacje i zglosi to u nich oni pomoga w odzyskaniu dokumentow i skieruja do domu dla samotnych kobiet,jesli oczywiscie ma tutejsza karte pobytu,stala prace.tyle mojej wiedzy

praca jest przez agencje i posiada dowod belgijski na 5 lat polskie dokumenty tak ze nie chce jej oddac

 

znalazlam kilka adresow :gdzie znajdzie pomoc:CHEZ NOUS;rue de chartreux,60 bxl;SISTERS OF MOTHERS TERESA;Av.de roi 69 sint gillis zajrzyjcie na taka strone BRU+ aide specifique aux sans-abris et aux demunis,tam sa adresy mozna tam uzyskac pomoc,bo na takiego faceta znajdzie sie sposob ale ta dziewczyna musi chcuec to zrobic czyli wyrzucic go ze swojego zycia powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

 

 

moze udac sie do gminy i tam jest tzw  juriste de paix,tam na pismie niech opisze cala sytuacje i zglosi to u nich oni pomoga w odzyskaniu dokumentow i skieruja do domu dla samotnych kobiet,jesli oczywiscie ma tutejsza karte pobytu,stala prace.tyle mojej wiedzy

praca jest przez agencje i posiada dowod belgijski na 5 lat polskie dokumenty tak ze nie chce jej oddac

 

znalazlam kilka adresow :gdzie znajdzie pomoc:CHEZ NOUS;rue de chartreux,60 bxl;SISTERS OF MOTHERS TERESA;Av.de roi 69 sint gillis zajrzyjcie na taka strone BRU+ aide specifique aux sans-abris et aux demunis,tam sa adresy mozna tam uzyskac pomoc,bo na takiego faceta znajdzie sie sposob ale ta dziewczyna musi chcuec to zrobic czyli wyrzucic go ze swojego zycia powodzenia

 

fps;Place Saint-Jean, 1-2 - 1000 Bruxelles

Tel : 02 / 515.04.01 - Fax: 02/ 515.18.81- e-mail : [email protected]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

co za pomysl z juge de paix????Sa wakacje i przerwa tzw prawna a i tak to trwa i raczej nie beda mieszac sie w takie sprawy. Tylko i wylacznie zglosic sie do babskiej organizacji (feministycznej) ,na policji lub asystentke socjalna poprosic o adres najblizszych dla femmes batus.Oni zajma sie odpowiednio sprawa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×