Skocz do zawartości
Belgia.net

Bnp Paribas Fortis

Rekomendowane odpowiedzi

MariuszC

Witam. Chcialem dzisiaj zaplacic za bilet lotniczy co okazalo sie nie mozliwe ze wzgledu na fakt iz na mojej karcie brak jest umieszczonego na rewersie nr, CVC.  I tu pytanie, co nalezy zrobic aby fortis umozliwil mi zakupy wprzez internet.....?   Wiem, ze na prosciej udac sie do banku lecz naprawde ciezko mi sie wyrwac z pracy. Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

moze twoja karta jest za stara... mzesz zamowic nowa przez internet, logujac sie na swoje konto ...

Tak czy inaczej zeby wprowadzic jakiekolwiek zmiany musisz sie umowic na spotkanie w twojej agencji, i to tez przez internet, podajesz dni i godziny , ktore ci najbardziej odpowiadaja, a agencja potwirdzi spotkanie przez email... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
buka1230

witam,czy ktos moze mi wyjasnic o co chodzi przy przelewie w bnp jak na kalkulatorze pojawia sie haslo data numero code,nie mam pojecia o co w tym chodzi. pojawia sie tylko przy niektorych przelewach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

gdy robisz przelew po raz pierwszy na jakis konto, wtedy bank wymaga potwierdzenia przelewu 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
MaKo1

Witam. Chcialem dzisiaj zaplacic za bilet lotniczy co okazalo sie nie mozliwe ze wzgledu na fakt iz na mojej karcie brak jest umieszczonego na rewersie nr, CVC.  I tu pytanie, co nalezy zrobic aby fortis umozliwil mi zakupy wprzez internet.....?   Wiem, ze na prosciej udac sie do banku lecz naprawde ciezko mi sie wyrwac z pracy. Pozdrawiam. 

Numer CVV wystarczy wpisac 000 i przelew pojdzie , za kazdym razem kupuje bilet zwykla karta bankomatowa BNP

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nena

Witam wszystkich.
bardzo proszę o pomoc.
czy da rade zamknąć konto bankowe w fortisie przez internet ? po prostu do 2 lat jestem już w Polsce a konto w banku nadal mam otwarte a jego ważność kończy się pod koniec roku. potrzebuje pomocy jak mogę zamknąć konto będąc tutaj a nie w Belgii. czy jest jaka kolowiek możliwość? ? ?
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agnieszka123456

tak zgadza się ważność karty :) ale już mi nie potrzebne to konto wiec muszę je zamknąć :) dzieki wielkie za pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×