Skocz do zawartości
Belgia.net

Morze

Rekomendowane odpowiedzi

gunia72

pociągiem 1h30 z bruxeli do knokke z dworca centralnego lub midi bilet najlepiej kupić na kilka osób bo 76 euro za 10 przejazdów ,pociągi odchodzą co godzinę :) Jeśli mogę wtrącić się to proponuję Blankerberge bo tam nad plaże jest bliżej ja jeżdżę z synem  

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

Chciałam jeszcze dodać że pociąg Knokke-Blankenberge jedzie do Brugge jako jeden a tam rozdzielają się i normalnie przód jedzie do Knokke a tył do blankenberge

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Aguska675

witam,a moze ktos zna jakies fajne miejsce w Brukseli gdzie w upalne dni mozna polezec na sloneczku?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

witam,a moze ktos zna jakies fajne miejsce w Brukseli gdzie w upalne dni mozna polezec na sloneczku?

Jak choc jeden taki sie trafi to mozna lezec gdziekolwiek, byle slonce bylo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Joanna1983

Proponuję wysiasc z pociagu w knokke na pierwszej stacji(heist) ,5 min pieszo i plaza  :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

Ja wczoraj wróciłam z De Panne jest tam wyznaczona plaża do spacerowania z psem, jestem bardzo zadowolona, plusem jest to ,że jeśli ktoś zna tylko język francuski to tam bez problemu rozmawiają, jest to miasteczko pod samą granicą z Francją

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
takaja

Szukam plaży nad morzem w Belgii lub Holandii gdzie można wejść w okresie letnim z pieskiem. Jeśli ktoś wie proszę o namiary. Dzięki. 

 

Cadzam to od Knokke do 8km...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
polak2015

Witam poszukuje miejsca nad belgijskim morzem na dluzszy weckend zna ktos miejsca w rozsadnej cenie lub poda link gdzie szukac

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×