Skocz do zawartości
Belgia.net

Ubranka Dla Noworodka, Wyprawka

Rekomendowane odpowiedzi

xappi

Mam pytanie:) gdzie w Brukseli kupie tanio ubranka, body, spiochy, czapeczki skarpeteczki pieluchy tetrowe itp? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

Poczekaj na soldesy i wtedy warto korzystać,bo ceny ubrań dla dzieci do małych nie należą ;) Najlepiej chyba z sieciówek skorzystać H&M i C&A.Ceny przystępne i jakościowo dobre. Dla mnie ubrania z Zemana są porażką jakościową :( ,ale to moje zdanie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
adema

Ja mam dużo z hmm są dobre jakościowo i nie drogie. Kupiłam jednego pajaca w hemie i po 3praniach się zaczęły na nim te takie Kulki z materiału robić a te z hm tez 100% bawełny i nic się nie dzieje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
milena1988

zgadzam się z aska801 warto bo z karta praktycznie wszystko o polowe tansze. na pewno ciuchy. niestety ale dzieci rosna i nie wiem czy jest sens kupowania drogich i markowych ciuchow np. ja zakupy robie raz w miesiacu i to takie spore

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Wiol_uska

Karte do Prememan moge oddac komus, moje dziecko juz wyroslo z ich rozmiarowki :)

a to jest karta imienna,skad jestes?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loppo

Karta do Orchestra(kiedyś Premaman ) jest imienna ,czasami żądają przy zakupie karty ID :blink: Ja korzystałam, wykupiłam na rok a na następny już nie. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kasiayeti

Ja mam na sprzedaż ubranka po córeczce, bo teraz spodziewam się chłopca ;)

Jakby co zapraszam na priv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kika

Odwiedziałam już wiele sklepów (podczas wyprzedazy także) i stwierdzam, iż najtaniej jest w Primark'u w Liege. Chodze tam 4 razy w roku i kupuje ciuszki na dana pore  np. sukienki dla dzewczynek między 3,50, a 6 euro, koszulki od 2 do 5 euro, a teraz można kupić ciuszki nawet po 1 euro :) Dodam, ze ciuszki nadają się jeszcze, aby je komuś oddać, albo dla rodzeństwa. Najlepiej jechać w dzień powszedni rano, bo w sobote jest tam bardzo dużo ludzi. http://www.cityplug.com/en/Liege/BPYVMMGX_Shopping_Primark.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

karta kosztuje 30 euro i można ją wyrobić w sklepie,trzeba mieć zdjęcie i od razu wydadzą, tak było u mnie jak w styczniu wyrabialam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wiolaS

karta kosztuje 30 euro i można ją wyrobić w sklepie,trzeba mieć zdjęcie i od razu wydadzą, tak było u mnie jak w styczniu wyrabialam

 

Dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
oliwia1301

 

karta kosztuje 30 euro i można ją wyrobić w sklepie,trzeba mieć zdjęcie i od razu wydadzą, tak było u mnie jak w styczniu wyrabialam

 

Dziekuje za odpowiedz :)

 

 

hej mozecie mi powiedziec gdzie dokladnie znajduje sie ten sklep w brukseli??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×