Skocz do zawartości
Belgia.net

Jazda Motorem Bez Prawa Jazdy

Rekomendowane odpowiedzi

Alex

Witam mam pytanie czy ktos probował obejsc jakos zarejestrowanie motoru nie majac prawa jazdy kat A??Jak to wygląda czy bez prawa jazdy da sie zarejestrowac taki motor??Jakies sugestie w tym kierunku mile widziane.Dzieki z góry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Jestes wlascicielem pojazdu - ale wcale nie musisz byc jego uzytkownikiem. Przyklad: prowadzac przedsiebiorstwo uslugowe masz rozne pojazdy, ale nie masz obowiazku posiadac uprawnien do kierowania nimi. Problem moze byc tylko z ubezpieczeniem, bo firmy ubezpieczeniowe czasami nie wiedza jak wycenic swoje ryzyko, pytajac ile lat sie ma prawojazdy w danej kategorii.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Alex

Jestes wlascicielem pojazdu - ale wcale nie musisz byc jego uzytkownikiem. Przyklad: prowadzac przedsiebiorstwo uslugowe masz rozne pojazdy, ale nie masz obowiazku posiadac uprawnien do kierowania nimi. Problem moze byc tylko z ubezpieczeniem, bo firmy ubezpieczeniowe czasami nie wiedza jak wycenic swoje ryzyko, pytajac ile lat sie ma prawojazdy w danej kategorii.

No wlasnie ciekawe czy to by pzreszlo mam znajomą która latwila mi na auto ubezpieczenie moze cos doradzi a kontroli tutaj duzo nie ma wiec moze by sie troche pojezdzilo.Ciekawe jakie sa konsekwencje przy kontroli jak ja nie mam prawa jazdy na motor?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×