Skocz do zawartości
Belgia.net

Zablokowany Telefon W Sieci Base

Rekomendowane odpowiedzi

gunia72

Witam,czy ktoś może mi powiedzieć co się dzieje a mianowicie ja i moja koleżanka mamy telefony w base są na abonamenty,od kilku dni gdy do niej dzwonię to jest jeden sygnał a potem od razu włącza się sekretarka :( ona zaś nic nie słyszy tylko ma powiadomienie,że nie odebrała. Obydwie możemy dzwonić do innych i odbierać od innych, ona też może dzwonić do mnie,dziwne to.Czy ktoś wie dlaczego tak jest i co mam zrobić żebym mogła do niej dzwonić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

;) to może podpowiesz jak ma odblokować bo ona myśli :P  że to ja coś zrobiłam 

trzeba wejsc do repertuaru telefonu i odszukac "czarna liste" , sprawdzic czy rzeczywiscie na niej jestes, jezeli tak, opcja "usun z czarnej listy" 

rzeczywiscie tak jest jak ktos zblokuje twoj numer  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

nawet nie smialam spodziewac sie czegos inteligentniejszego od takiej wariatki jaka jest rudzielec....  :D  :P  :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

:wub:  :wub:  :wub:  wyjdziesz za mnie ????  :wub:  :wub:  :wub:    :D  :D  :D  :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

no to teraz moje drogie powiedzcie mi jak ona ma to odblokować bo menu w telefonie ma po francusku a ona nie zna tego języka? No modrale?????????????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

no to inteligentna kolezanka, nie zna jezyka na ktory ustawila telefon  :P

"repertoire" --- "liste noire" ---- "suprimer de la liste" 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

bo nie doladowalam karty  :wacko:  :wacko:  :wacko:  kasy brak, wyslij euraka na bulke , prosze  :unsure:  :wacko:  :blink:  albo i ze dwa  :unsure:  a moze fioletowago banknota masz na zbyciu  :unsure:  prooooszeee  :unsure:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

no to inteligentna kolezanka, nie zna jezyka na ktory ustawila telefon  :P

"repertoire" --- "liste noire" ---- "suprimer de la liste

mamy takie same telefony i nie ma opcji czarnej listy lub zablokowania :( może ktoś bardziej znający się na rzeczy ma inny pomysł?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×