Skocz do zawartości
Belgia.net

Gent Halówka

Rekomendowane odpowiedzi

Radek18

Witam miał by ktoś ochotę zagrać w piątek meczyk na hali w Gent? Ja z kolegą mamy 2 drużyny po 5 osób więc jak by był ktoś chętny do skompletowania 3 drużyny to by było świetnie mamy zamiar wynająć halę od godziny 19 cena za 1h wynosi 16€ czyli to nie majątek jeżeli zbierze się 15 osób. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
karO131

witam ja byl bym zainteresowany pilka nozna w kazdej postaci halowka orlik i normalna mam kilku kolegow ale 5 raczej nie zbiore bardziej tak od 2do 4 jak by brakowalo wam to moge nawet sam wpasc pasuje kazdy dzien tygodnia popoludniu mieszkamy kilka kilometrwo od gent 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
longin88

witam ja byl bym zainteresowany pilka nozna w kazdej postaci halowka orlik i normalna mam kilku kolegow ale 5 raczej nie zbiore bardziej tak od 2do 4 jak by brakowalo wam to moge nawet sam wpasc pasuje kazdy dzien tygodnia popoludniu mieszkamy kilka kilometrwo od gent 

Ja tez jestem zainteresowany, niestety mam tu niewielu znajomych którzy chcą grac w piłkę. Jak coś to piszcie wiadomość i przyjadę pokopać. pozdrawiam Arek 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marcia1518

witam pisze o siostry z konta..he..ja takze bym byl zainteresowany gra nawet juz jutro mieszkam ok 10 minut od gent takze nie problem zostawiam swoj kontakt Paweł-0483317710

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
matheo

Siemano, też wynajmujemy halę w okolicach gentu tylko często brakuje nam ludzi (ostatnio 7 osób było). za 2h cena 20€ więc grosze, można ustukać jakiś sparing itp. jak ktoś chętny to na priw pisać będę informował jak cos będziemy organizować. Zazwyczaj soboty 18-20

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
RavB90

Czesc wszystkim ! Jestem nowym uzytkownikiem na tym portalu, jak i nowym Polakiem w Gandawie :). Mieszkam niedaleko centrum.. Teskni mi sie za gra w pilke, dlatego bardzo chetnie bym poznal Was i ktoregos weekendu pogral z Wami :) dlatego mam nadzieje - w kontakcie panowie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Radek18

 W ten weekend nie miałem czasu więc nie wiem czy ktoś grał jak będziemy grali to na pewno dam znać ostatnio graliśmy na trawie było nas ponad 10 osób więc można już było pograć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×