Skocz do zawartości
Belgia.net

Test W Biurze T-S

Rekomendowane odpowiedzi

masakra

Witam

 

Mam okazję zmienić biuro jednak spotkałam się z informacją od właściciela biura,że mam przyjść w poniedziałek na test...

pierwszy raz spotykam się z czymś takim..czy któraś z was miała już przeprowadzony test?czego można się spodziewać?oczywiście nie mam tutaj na myśli testu ciążowego :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bandre

ja teraz zmienialam biuro ts.  bylam w dwoch i musialam wypelnic sterte papierkow, m.in twoje dane, info o rodzinie, zdrowiu czy boisz sie zwierzat itp a nastepnie pytania dotyczace sprzatania, prasowania. panie pytaly np o to jakie po kolei wykonuje czynnosci sprzatajac kuchnie czy jakbym wyprasowala taka czy inna rzecz. moze to o taki test chodzi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
natalie

ja rozumiem ,zeby jeszcze brali kogos z tzw  ulicy czy z cpas na sprzatanie ,ale przy zmianie biura to zenada .....szukajcie takiego biura ,ktore  pocaluje Was w T.....za to ,ze chcecie tam pracowac 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Justi

Istnieja biura w ktorym szefowa daje Tobie pomieszczenie lub kilka i musisz to posprzatac,w ten (niby) sposob chca Ciebie sprawdzic-oczywiscie zaplaca za to.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
masakra

Biuro chce zmienić ponieważ mieszkam w Gent a obecne biuro mam w Bxl..Nowe biuro oferuje godziny w Gencie .

Pracuje już w T-S od 6 lat i jak napisałam wyżej nigdy nie miałam żadnego testu stąd było moje pytanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
aurelia69

ja rozumiem ,zeby jeszcze brali kogos z tzw  ulicy czy z cpas na sprzatanie ,ale przy zmianie biura to zenada .....szukajcie takiego biura ,ktore  pocaluje Was w T.....za to ,ze chcecie tam pracowac 

zgadzam się z Tobą ,mamy taki wybór biur że to oni powinni sie starac o pracownika a nie odwrotnie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bandre

a ja bylam w szoku ale wlasciwie sie im nie dziwie bo wkoncu skad oni maja wiedziec czy ktos ma pojecie o sprzataniu a zatrudnic kogos kto niewiele potrafi to nie problem a potem zaczynaja sie telefony kogo mi przyslaliscie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
natalie

wiesz co jak nie umie sprzatac to sie nauczy w pracy ....wszedzie jest tak ,ze nabiera sie doswiadczenia w pracy ...poza tym to kobieta ,ktora pracuje od lat na sprzataniu wiec o co chodzi to ponizajace nawet jest....rozumiem jesli chodzi o  tych co nigdy nie mieli ze sprzataniem do czynienia w cudzych domach to dla takich sa specjalne kursy nawet 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

1/ takie testy robia biura przy OCMW/CPAS

2/ czy na prawde uwazacie,ze kazda osba sprzatajaca potrafi to dobrze robic?

3/Sama piszaca napisala,ze dostaje godziny z tego biura,a wiec logiczne jest,ze nie chca stracic swoich godzin, i swojej wiarygodnosci co mogloby miec miejsce,jezeli rodzina nie bedzie zadowolona z jej pracy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bandre

wcale ponizona sie nie czuje. poszlam ze swoimi klientami i w obydwu biurach wypelnilam te papierki. skoro maja takie zasady to niech je maja. owszem najpierw chcialo mi sie smiac ale potem doszlam do wniosku ze maja racje i moze po to wlasnie robia te testy zeby wrazie "draki" wyslac taka osobe na kurs. zreszta podstawa przyjecia pracownika do pracy sa jego umiejetnosci. zatrudnij ksiegowa ktora nie ma pojecia o ksiegowosci czy fryzjerke ktora nie wie jak warkocz zaplesc nie mowiac o strzyzeniu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gosia

niech zgadne plus home servies? tez mialam tam isc ale zdazylam znalesc cos innego. znajome mowily ze na tym tescie trzeba im poprostu biuro posprzatac ;] ot taki tescik biurka, podloga, okna nie wiem czy wiecej.. troche smieszne . jest to jedyne biuro w gent(chyba) ktore takie tesciki robi ;d

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elka88

Hey :) czytam właśnie wasze posty i mam kilka pytań...może Wy mi jakoś pomożecie :) proszę :) A więc lubię sprzątać, znajomi ciągle mi powtarzają że spokojnie bym przeszła test białej rękawiczki. I ostatnio wpadłam na pomysł żeby złożyć Cv w takim biurze.Ponieważ jestem w Belgii od nie całych 3 miesięcy i bym chciała iść w końcu do pracy. Czy trudno jest dostać pracę jako osoba sprzątająca. Jakie mają wymagania?? I jakie biuro najbardziej polecacie?? Z góry dziękuje za odpowiedź :) Pozdarwiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
masakra

Gosia to nie to biuro.

 

Oczywiście pójdę na spotkanie i zobaczę co to za test.

Łatwiej będzie mieć pracę na miejscu niż jeździć do bxl..Swoje godziny w Bxl oddam na "przechowanie" do swojego biura i zobaczę co to za nowe prace na miejscu.

Tylko nie wiem jak to będzie..mam 26 godzin w biurze w bxl i dostanę w nowym godziny do całego etatu..i na te godziny mogę podpisać kontrakt jeżeli z jakiś powodów nie podpiszę z nowym biurem na 38 godz to jak to będzie wyglądalo pracując w 2 różnych biurach?można tak w ogóle?

Edytowane przez masakra

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×