Skocz do zawartości
Belgia.net

Biuro Titres Nie Zaplacilo Za Dni Swiateczne!

Rekomendowane odpowiedzi

nails

Witam. Co zrobic gdy biuro w ktorym pracuje titres nie zaplacilo mi za 2 dni swiat czwartki gdzie mam po 8h;( co robic? Prosze o pomoc. Pozdrawiam. :( 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

musieli to jakoś wytłumaczyć,może nie masz wpisanych tych godzin w planingu? Pytałaś dlaczego? Jeśli kręcą to znaczy że powinnaś zmienić biuro bo to wstęp do większych kłopotów :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nails

musieli to jakoś wytłumaczyć,może nie masz wpisanych tych godzin w planingu? Pytałaś dlaczego? Jeśli kręcą to znaczy że powinnaś zmienić biuro bo to wstęp do większych kłopotów :(

W planingu mam wszystko tak jak sie nalezy;/ nie rozumiem dlaczego tak zrobili;( Jutro podjade i chce wyjasnienia bo to jakas paranoja!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nails

a masz te godziny w kontrakcie ? bo jeżeli nie masz to nie zaplaca za nie

To sa moje stale godziny,tyllko wczesniej u tej patronki robialam w srody a w maju chciala zebym pracowala u niej w czwartki i tak tez zostalo wszystko zmienione w planingu. Czy to jest powod ze mi nie zaplaca?:/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

 

a masz te godziny w kontrakcie ? bo jeżeli nie masz to nie zaplaca za nie

To sa moje stale godziny,tyllko wczesniej u tej patronki robialam w srody a w maju chciala zebym pracowala u niej w czwartki i tak tez zostalo wszystko zmienione w planingu. Czy to jest powod ze mi nie zaplaca?:/

 

Tak to jest powód bo miałaś wcześniej w środę,a teraz zmienione na czwartek jak sama wiesz w środę nie ma raczej świąt a w czwartek i owszem i to sporo,możesz iść do biura i zapytać ale gdybyś zmieniła kilka miesięcy wcześniej to nie byłoby problemu a tak  ;) wygląda to na specjalnie zrobione ze względu na święta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nails

 

 

a masz te godziny w kontrakcie ? bo jeżeli nie masz to nie zaplaca za nie

To sa moje stale godziny,tyllko wczesniej u tej patronki robialam w srody a w maju chciala zebym pracowala u niej w czwartki i tak tez zostalo wszystko zmienione w planingu. Czy to jest powod ze mi nie zaplaca?:/

 

Tak to jest powód bo miałaś wcześniej w środę,a teraz zmienione na czwartek jak sama wiesz w środę nie ma raczej świąt a w czwartek i owszem i to sporo,możesz iść do biura i zapytać ale gdybyś zmieniła kilka miesięcy wcześniej to nie byłoby problemu a tak  ;) wygląda to na specjalnie zrobione ze względu na święta

 

To nie ja sobie zmienilam tylko moja patronka wiec to niema nic do rzeczy...pozatym swieta wypadaja w rozne dni w roku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nails

Planig planingiem a umowa umowa. Pewnie nie zaplacili CI za ten dzien bo nie masz go wpisanego w umowe.

Rozumiem ale skoro zmienili w planingu to rowniez powinni zmienic i w umowie...to wszystko jest ich obowiazkiem. Najgorsze jest w tym wszytkim to ze o wszytko trzeba samemu zabiegac!  Jak sie nie upomnisz to i nie masz!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pandora

Planing planingiem a umowa umowa. Jeśli nie masz zapisanego tego dnia w umówić to Ci nie zapłacą. A jeśli chodzi o zmianę umowy gdy zmieniają Ci sie godziny w dany dzien to nie jest ich obowiązek. Powinnaś dopilnować tego sama, tymbardziej ze nie pracujesz na cały etat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Radzę dowiedzieć się u źródła i wszystkiego pilnować, mi ostatnio ucięli ponad 100e przez błąd jakiejś księgującej dziewczyny, a miała zrobić korektę na plus.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nails

Planing planingiem a umowa umowa. Jeśli nie masz zapisanego tego dnia w umówić to Ci nie zapłacą. A jeśli chodzi o zmianę umowy gdy zmieniają Ci sie godziny w dany dzien to nie jest ich obowiązek. Powinnaś dopilnować tego sama, tymbardziej ze nie pracujesz na cały etat.

Skad mozesz wiedziec ze nie pracuje na caly etat? Czy jest gdzies tutaj o tym mowa?Prosze nie wypisywac niestworzonych rzeczy!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nails

Radzę dowiedzieć się u źródła i wszystkiego pilnować, mi ostatnio ucięli ponad 100e przez błąd jakiejś księgującej dziewczyny, a miała zrobić korektę na

 

Radzę dowiedzieć się u źródła i wszystkiego pilnować, mi ostatnio ucięli ponad 100e przez błąd jakiejś księgującej dziewczyny, a miała zrobić korektę na plus.

W moim przypadku bylo tak samo blad z ich strony tylko szkoda ze 16h;(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×