Skocz do zawartości
Belgia.net

Praca tylko przez interim?

Rekomendowane odpowiedzi

EdaHelena

Witam. Jest inna mozliwosc zatrudnienia kogos jako technicienne de surface nie przez interim (3h tygodniowo)? Pracowalam przez interim i nie dosc ze zarabiam mniej niz pomoc domowa, zero przywilejow, to jeszcze zabieraja wiecej na kontrybucje. Mam 3/4 etatu jako pomoc domowa, jedna klientka chcialaby mnie do sprzatania swojego biura rachunkowego. Jezeli nie ma innej mozliwosci to bede musiala odmowic. Niewiem co zrobic, gryze sie juz trzeci dzien... a jutro musze dac odpowiedz :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
EdaHelena

Nie rozumiem pytania... Pracuje dla Daoust Interim, ale maja wewnetrznie tez titres services, dla ktorego pracuje na 3/4 etatu, mam CDI (jako aide-menagere), dodatkowo chca zebym pracowala dla jednej mojej klientki (u ktorej pracuje jako pomoc domowa) w jej biurze rachunkowym, ale na zasadach interim, tak zrozumialam (posluguje sie dobrze jez. fr.) ale mnie nie odpowiada taka forma, bo jezeli to na dluzej niz miesiac dwa trzy to moze jest inna forma umowy zeby obie strony byly zadowolone. Pytam bo moze mozna inaczej, wtedy moglabym ewentualnie jutro zaproponowac... tejze klientce. A tak to jestem zielona i jezeli niczego nie "wymysle" to odmowie, tak czy siak mam dosc godzin i nie narzekam, moze tylko na brak czasu bo jak sie ma rodzine to nie jest to latwe praca i dom na glowie . Wlasnie sie zastanawiam ile normalnie zarabiaja technicienne de surface... 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
sweet

Chodzi o to ,że na czeki można pracować tylko w prywatnych mieszkaniach, a że ma Pani sprzątać biuro, wtedy będzie to praca przez interim i raczej nie widzę tu innej możliwości (chyba że klientka zatrudni Panią na etat, ale po co skoro jest interim..). Byłam w podobnej sytuacji, żeby sprzątać u klientów również w kafeterii, ale odmówiłam bo to były po 2h 3 razy w tyg, więcej fatygi niż pracy a i płaca wiadomo...Sprzątanie lokali usługowych i firm to się opłaca chyba tylko firmom sprzatającym...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
EdaHelena

Dziekuje za odpowiedz. Pracowalam troche wlasnie przez interim w biurze wiec dlatego zapytalam czy mozna inaczej byc zatrudnionym niz przez interim, bo wiadomo jakie zarobki itd Wychodzi na to ze lepiej pracowac jako pomoc domowa. Wiecej przywilejow np czeki zywnosciowe itp wiec bede musiala tej pani odmowic niestety, chyba ze sama cos zaproponuje jezeli jej zalezy. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×