Skocz do zawartości
Belgia.net

Plus Home Service (rozwiązany)

Rekomendowane odpowiedzi

bandre

wiatm drogie panie, mam pytanie czy ktoras z was pracuje w plus home service? zamierzam zmienic dotychczasowe biuro i obstawilam 2 i zanim pojde na rozmowe chcialabym wiedziec czy jest godne polecenia. jakie  oferuja warunki. czeki zywnosciowe czy inne dodatki? chomage wrazie braku klientow? z gory dziekuje za odp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
123456

Na te pytania odpowiedza Ci w kazdym biurze, po prostu...

Tutaj pytaj jak traktuja pracownikow, ile sie czeka na wyplate itp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
iwona07

witam, pracuje w Plus Home Services na Laeken, biuro nie oferuje czekow zywnosciowych, do wyplaty doliczana jest premia. Nie zwracaja calej sumy za bilety, ale naliczaja sume od liczby km (tak jakby sie jezdzilo samochodem), wiec jesli sie pracuje niedaleko od domu, to placa za dojazd bardzo malo... plusem biura jest to, ze bardzo szybko znajduja nowych klientow.  minusem, ze gdy np koncze prace u klienta godzine wczesniej, bo np nie ma prasowania to zabieraja mi ta godzine z moich wakacji... jest chomage podczas nieobecnosci klienta, ale trzeba dzwonic lub jechac rano w ten dzien do biura, tyle co mi przychodzi do glowy.

Edytowane przez iwona07

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bandre

witam, pracuje w Plus Home Services na Laeken, biuro nie oferuje czekow zywnosciowych, do wyplaty doliczana jest premia. Nie zwracaja calej sumy za bilety, ale naliczaja sume od liczby km (tak jakby sie jezdzilo samochodem), wiec jesli sie pracuje niedaleko od domu, to placa za dojazd bardzo malo... plusem biura jest to, ze bardzo szybko znajduja nowych klientow.  minusem, ze gdy np koncze prace u klienta godzine wczesniej, bo np nie ma prasowania to zabieraja mi ta godzine z moich wakacji... jest chomage podczas nieobecnosci klienta, ale trzeba dzwonic lub jechac rano w ten dzien do biura, tyle co mi przychodzi do glowy.

a jezeli chodzi o urlop bezplatny to daja bez problemu czy raczej problem? bo w drugim biurze o ktorym tez mysle nie daja bezplatnych i chomage tez nie ma bo zawsze maja kogos na zastepstwo. podejrzewam ze stawka godz bedzie podobna. a dlugo pracujesz w ph service

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
iwona07

5 lat, ale zamierzam sie przeniesc niedlugo do innego biura. co do urlopu bezplatnego, mozna wziac, czasami cos im nie pasuje ale to zalezy od humoru.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nielotol

Ja pracuje w PHS, nie prawda jest ze zabieraja godzine z wakacji,  podpisujesz poprostu to jako verlof zonder weede, masz to jako nieobecnosc usprawiedliwiona nieplatna. Z urlopem nieplantym roznie, zalezy jaka masz szefowa, ja w pierwszym biurze PHS ciagle mialam ze wszystkim problem, teraz przenioslam sie do PHS-ow w innym "miescie" i mam jak paczek w masle ;) Minusem tez jest ze nie daja zbytnio podwyzek, placa min stawke ustalona przez zwiazki zawodowe. Poza tym wszystko gra. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bandre

Ja pracuje w PHS, nie prawda jest ze zabieraja godzine z wakacji,  podpisujesz poprostu to jako verlof zonder weede, masz to jako nieobecnosc usprawiedliwiona nieplatna. Z urlopem nieplantym roznie, zalezy jaka masz szefowa, ja w pierwszym biurze PHS ciagle mialam ze wszystkim problem, teraz przenioslam sie do PHS-ow w innym "miescie" i mam jak paczek w masle ;) Minusem tez jest ze nie daja zbytnio podwyzek, placa min stawke ustalona przez zwiazki zawodowe. Poza tym wszystko gra. 

a moge wiedziec w jakim miescie pracujesz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
iwona07

mi zabieraja z wakacji, dobrze wiem co podpisuje, mialam z nimi o to wojne wiec przez jakis czas tak jak piszesz uznawali to za godzine nieobecnosci usprawiedliwiona, a w tamtym miesiacu znow mi zgarneli z wakacji, moze to zalezy od biura, albo od stosunkow z kierownikiem biura.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nero

 

Ja pracuje w PHS, nie prawda jest ze zabieraja godzine z wakacji,  podpisujesz poprostu to jako verlof zonder weede, masz to jako nieobecnosc usprawiedliwiona nieplatna. Z urlopem nieplantym roznie, zalezy jaka masz szefowa, ja w pierwszym biurze PHS ciagle mialam ze wszystkim problem, teraz przenioslam sie do PHS-ow w innym "miescie" i mam jak paczek w masle ;) Minusem tez jest ze nie daja zbytnio podwyzek, placa min stawke ustalona przez zwiazki zawodowe. Poza tym wszystko gra. 

a moge wiedziec w jakim miescie pracujesz?

 

mi zabieraja z wakacji, dobrze wiem co podpisuje, mialam z nimi o to wojne wiec przez jakis czas tak jak piszesz uznawali to za godzine nieobecnosci usprawiedliwiona, a w tamtym miesiacu znow mi zgarneli z wakacji, moze to zalezy od biura, albo od stosunkow z kierownikiem biura.

Nie moga za Ciebie decydowac kiedy ty bierzesz wakacje, to bezprawne, idz do zwiazku. Ale najpierw sama zwroc im uwage, wakacje to sie bierze za zgoda dwoch stron, chyba, ze sektory gdzie sa wyjatki jak budowlany, ale sprzatanie na czeki to nie dotyczy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
pandora

Zgadzam sie z Nero! Oni nie moga za CIebie decydowac kiedy bierzesz wakacyjne, a po drugie przeciez mozesz miec luki w dniu, to od CIebie nie zallezy ze danego dnia mialas  mniej pracy.Uwazam ze postaepuja nieuczciwe i na Twoim miejscu zmienilabym biuro jak najszybciej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z prawem biuro NIE MA PRAWA decydowac kiedy bierzesz dni swojego urlopu platnego, jesli nie pracujesz moga "wstawic" urlop bezplatny, nieobecnosc usprawiedliwiona lub nieobecnosc nieusprawiedliwiona ale nie Twoj urlop (chyba ze sama o to prosisz). 

W niektorych branzach jest mozliwe ze pracodawca ustala urlop np. dla calej zalogi i wtedy firma jest zamknieta ale titres-service do tej branzy nie nalezy. 

Zmien biuro na uczciwe. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nevikum

Juz niedlugo zrobia tak jak bylo mowione od dlugiego czasu,,,,czyli   Sodexo  przejmie wszystkie biura ,,,, :lol: wszyscy beda pracowac pod jedno biuro =te same stawki i inne rzeczy,,,,,moze i tak bedzie lepiej ;)  ,,,,a nie tak jak jest teraz :huh:  ze w kazdym biurze daja lub nie daja co sie nalezy i traktowanie pracownikow,,,,SKONCZA SIE KOMBINACJE KOSZTEM CIEZKO PRACUJACYCH LUDZI,,,,SZEFOWIE JUZ PLACZA :wacko:  BO WIEDZA ZE INTERES NIEDLUGA CZAS ZWINNAC,,,, :ph34r:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×