Skocz do zawartości
Belgia.net

poród w AZ DELTA Roeselare

Rekomendowane odpowiedzi

Paloma

Czy któraś z pan rodziła w Delcie? Mój lekarz zalecił ten szpital. Czy to prawda ze w niektórych szpitalach nie uwzględniają hospit plus? Dziekuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miskaa

Nie o to chodz że nie uwzględniają, chodzi o to , że już od jakiegoś czasu hospitalia plus nie pokrywa całych kosztów hospitalizacji za pokój jednoosobowy. Nie wiem czy zamierzasz wybrać pokój jednoosobowy czy dwu, ale uważaj bo szpital Delta jest jednym z najdroższych w Bxl. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Paloma
Dnia 12.06.2018 o 23:07, Cinek85 napisał:

Małżonka, 2 razy tam rodziła, i chwaliła sobie bardzo szpital.

W delcie w brx?  I jak cenowo jeśli chodzi o pokoje? 

Dnia 11.06.2018 o 14:28, miskaa napisał:

Nie o to chodz że nie uwzględniają, chodzi o to , że już od jakiegoś czasu hospitalia plus nie pokrywa całych kosztów hospitalizacji za pokój jednoosobowy. Nie wiem czy zamierzasz wybrać pokój jednoosobowy czy dwu, ale uważaj bo szpital Delta jest jednym z najdroższych w Bxl. 

Właśnie chciałabym jednoosobowy każdy mówi ze lepiej bo różnie może być jak die trafi na duuuuuza rodzina i Non stop odwiedzających obok. Niewiem już jak to jest z tymi szpitalami, właśnie słyszałam ze niektóre są bardzo drogie niektóre niema zwrotu itp itd weź bądź mądry. Jestem przerażona tym wszystkim. Czy jak zaczynam rodzic mogę jechać do obojętnie jakiego szpitala czy wcześniej muszę zgłosić szpital lekarzowi? Jak jest z moja karta, wynikami itp? Ktoś się orientuje? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
miskaa

Za pokój jednoosobowy szpital moze naliczać tzw. franczyzę, która będziesz musiała zapłacić sama. Napisz o jaki szpital konkretnie Ci chodzi. Rodziłam w lutym wiec jestem na bieżąco. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111

Odświeżam temat. W październiku 2018 rodziłam w AZ Delta Roeselare, pokój jednoosobowy, opieka na 6. Tylko mam jeden mały problem spodziewałam się fv ale nie na taką kwotę. Posiadam hospitalia, kwota 1300 euro większość to honoraria dla lekarzy bo sam pokój to koszt tylko 130 euro. Czy mogę starać się o jakiś zwrot? Z góry dziękuję za odpowiedź 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
patrycja90
Dnia 25.01.2019 o 19:30, Malina111 napisał:

Odświeżam temat. W październiku 2018 rodziłam w AZ Delta Roeselare, pokój jednoosobowy, opieka na 6. Tylko mam jeden mały problem spodziewałam się fv ale nie na taką kwotę. Posiadam hospitalia, kwota 1300 euro większość to honoraria dla lekarzy bo sam pokój to koszt tylko 130 euro. Czy mogę starać się o jakiś zwrot? Z góry dziękuję za odpowiedź 

Hej, a czy byłaś z tą fakturą w ubezpieczalni ? ja rodzę za 3 tygodnie i zastanawiam się nad pokojem jednoosobowym. Byłam dziś w CM i powiedzieli ze z fakturą po porodzie mam przyjsc do nich, zwracają 55euro za pokoj za dzien oraz honoraria lekarzy 175e, resztę bede musiała zapłacic sama więc sama do końca nie wiem jakiej kwoty się spodziewać. Fakturę będe musiała zapłacic a pozniej ubezpieczenie zwróci mi część. Idz z tą fakturą do swojej ubezpieczalni, a może już byłas i zechcesz napisać jak to wygląda ? Pozdrawiam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Malina111

Tak byłam w ubezpieczalni. Wzięłam wszystkie fv jakie otrzymałam za poród. Tak jak wspomniałam były na kwotę ok. 1300 e. W przypadku ubezpieczenia dodatkowego np. Hospitalia, hospitalia +, mediko plan itp należy Ci się zwrot ok. 80% kosztów poniesionych za poród. Czas oczekiwania ok. 3, 4 tygodni. Rodzisz w Roeselare? Pozdrawiam. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
patrycja90
2 godziny temu, Malina111 napisał:

Tak byłam w ubezpieczalni. Wzięłam wszystkie fv jakie otrzymałam za poród. Tak jak wspomniałam były na kwotę ok. 1300 e. W przypadku ubezpieczenia dodatkowego np. Hospitalia, hospitalia +, mediko plan itp należy Ci się zwrot ok. 80% kosztów poniesionych za poród. Czas oczekiwania ok. 3, 4 tygodni. Rodzisz w Roeselare? Pozdrawiam. 

dziekuje za odp, chyba zdecyduje się na ten pokoj jednoosobowy dla własnego spokoju i dziecka. Rodzę w Oostende, Pozdrawiam :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×