Skocz do zawartości
Belgia.net

Wypadek W Szkole

Rekomendowane odpowiedzi

evic30

Chcialabym dowiedziec sie czy przy zlamaniu reki u dziecka nalezy sie w Belgii odszkodowanie, jesli tak to jak to mniej wiecej wyglada bardzo prosze o pomoc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
berenika

Nie ma żadnego odszkodowania. Jeśli to wypadek szkolny, ubezpieczenie szkoły pokryje jedynie koszty wizyt i badań lekarskich związanych z wypadkiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Monia319366

Witam, mam pytanko- mój syn w szkole biegał na przerwie z kolegami, upadł i złamał obojczyk, jesteśmy ubezpieczeni i syn w szkole jest też ubezpieczony. Moje pytanie brzmi- czy jest tu coś takiego jak odszkodowanie za wypadek w szkole? Jeżeli tak to do kogo sie zgłosić?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
hiszpan2861

Witam, mam pytanko- mój syn w szkole biegał na przerwie z kolegami, upadł i złamał obojczyk, jesteśmy ubezpieczeni i syn w szkole jest też ubezpieczony. Moje pytanie brzmi- czy jest tu coś takiego jak odszkodowanie za wypadek w szkole? Jeżeli tak to do kogo sie zgłosić?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

 

Z tego co wiem (moj syn zlamal noge w szkole 3 lata temu) to nie ma odszkodowania a jedynie zwrot poniesionych kosztow w szpitalu i wizyt.

Pytalam adwokata i mozesz jedynie zalozyc sprawe w sadzie. A papiery powinni wydac w szkole do wypelnienia Wam i lekarzowi.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Monia319366

Dziękuje za odpowiedź. Raczej pchać się w ta całą papierologię nie będę. Szkoła i tak okazała nam bardzo dużo serca, opiekują się synem jak swoim własnym.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pandorax

Generalnie odszkodowania za wypadek w szkole nie ma, chyba ze udowodnisz, ze to z winy szkoly, albo macie dodatkowe ubezpieczenie na "wypadek" wypadku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×