Skocz do zawartości
Belgia.net

Tanie Salony Sukien Ślubnych

Rekomendowane odpowiedzi

Wiki

Witam, szukam salonow z suknimi ślubnymi, lub krawcowej ktora byłaby w stanie uszyć suknie slubną!!! Może ktoś pomoze??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nowekonto

ja tez bede niebawem szukac, tyle, ze w Antwerpii. w zeszlym roku chodzilam z kolezanka po wszystkich miejscach gdzie sa suknie i najtaniej wychodzilo zamowic taka nie w belgijskich, a marokanskich/tureckich itp sklepach, sprobuj moze w takich ;) (woni tam maja przepych ale mozna zawsze zamowic cos skromniejszego, zalezy kto co lubi) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
elaozkan

kolezanka ma racje,salony slubne tureckie,np,rue de royale,czy marokanskie,rue de brabant,lub rue de wayez,sa tansze i wybor tez duzy,poprawki tez wykonuja,powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

A ja pisze powaznie-jak ktos chce tansza to niech pochodzi po tutejszych lumpeksach.Czasem na prawde mozna znalezc cacka i na czasie,bo ci co ubieraja sie w tego typu sklepach takich sukien nie kupuja

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nowekonto

moge podac tobie, kontakt do pani ,specjalistki od sukien slubnych ladnych i niedrogich,na priv

ja tez poprosze! i napisz prosze skad jest ta pani(miasto)dzieki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
suknie

Witam.

Jeżeli nie znalazła Pani jeszcze sukni, proszę napisać do Nas maila i poprosić o katalogi, być może coś się Pani spodoba. Jesteśmy producentem sukien ślubnych i wieczorowych z Polski, wiec możemy zrealizować także Pani projekt. Mamy bardzo konkurencyjne ceny.

 

[email protected]

Agnieszka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×