Skocz do zawartości
Belgia.net

Pomysł Na Własny Biznes W Belgii

Rekomendowane odpowiedzi

PiotrBenet

Hej, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego biznesu w Belgii (Bruksela). Mam już kilka pomysłów - chciałbym jeszcze podpytać na forum. Co kilka tysięcy główn to nie jedna :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
akonto

Też mam fajny pomysł,realizuję go  powolutku wsród znajomych i przyjaciól,którzy mnie dobrze znają od lat i mają do mnie zaufanie :) tutaj jakoś trudno było kogokolwiek zainteresować,bo wszyscy podchodzą do tego sceptycznie i wszedzie doszukują się nieuczciwości i kombinacji,w kazdym bądz razie zycze powodzenia :))

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kajek

Mój znajomy w jednym z krajów europy zachodniej prowadzi sklep z różnego rodzaju perfumami z feromonami, suplementami diety, gadżetami erotycznymi, afrodyzjakami. Z tego co wiedzę, to biznes całkiem nieźle mu idzie. Współpracuje z jakąś polską hurtownią (eromed.pl) która dostarcza mu towar. Z tego co mówił - to szukają oni partnerów biznesowych w różnych krajach Europy Zachodniej itd. Marże na produktach ma od 100 do 200%, dostarczają mu też materiałów reklamowych w obcym języku, banery itd.

Z tego co mówił, to jeżeli by mu się nie powiodło to w ciągu 6 miesięcy mógł zwrócić towar. Mnie namawiał do uruchomienia placówki w Belgii - ale nie znam jeszcze języka na odpowiednim poziomie. Może w przyszłym roku :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
onet

W końcu Polacy są nie tylko od budowlanki,a Polki od sprzatania:) tylko czasem trudno jest zacząc robic coś innego,brak pomysłu a czasem zwyczajnie odwagi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ola77

KAJEK  tego typu biznes to mozesz sobie otworzyc w NL i np dzialac w Belgii,ale no wlasnie w Belgii nie ma tego wiele z wiadomych powodow.Zycze powodzenia i juz ci radze-jezeli zaczniesz biznes w tym temacie to nie rob strony www z.be,bo szybciej go skonczysz jak zaczniesz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×