Skocz do zawartości
Belgia.net

Problem Z Group S

Rekomendowane odpowiedzi

agnieszka00

witam mój mąż podjął pracę u polaka w 2009 roku i miał zaznaczoną informację w umowie że koszta ubezpieczenia pokrywa firma gdzie maż mial 1% udziałów pracował u niego 4miesiace i teraz zaczeły przychodzic pisma z group s że musi pokryć koszta ubezpieczenia w danym momencie narosla kwota do 6 tysiecy euro czy jest szansa na to aby mąż nie musiał tej kwoty płacić? czy istnieje na to cien nadzieji? poniewaz group s uwarza ze musimy to zapłacic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

witam mój mąż podjął pracę u polaka w 2009 roku i miał zaznaczoną informację w umowie że koszta ubezpieczenia pokrywa firma gdzie maż mial 1% udziałów pracował u niego 4miesiace i teraz zaczeły przychodzic pisma z group s że musi pokryć koszta ubezpieczenia w danym momencie narosla kwota do 6 tysiecy euro czy jest szansa na to aby mąż nie musiał tej kwoty płacić? czy istnieje na to cien nadzieji? poniewaz group s uwarza ze musimy to zapłacic.

 

Cos tu nie pasuje - 4 miesiace to sa 2 trymestry wiec nie ma szans zeby bylo 6 tys do zaplacenia chyba ze Twoj maz potem pracowal u kogos innego i tez nie oplacaliscie ubezpieczenia albo nie wyrejestrowal sie z ubezpieczenia (nie powiadomil, ze juz nigdzie nie pracuje i nadal naliczali skladke ale taka kwota to za kilka lat zwlaszcza ze pierwsze 3 lata sa bardzo niskie skladki).

Jako wspoludzialowiec rowno odpowiada z firma w ktorej byl zatrudniony za oplate swojego ubezpieczenia - ubezpieczalnia bedzie probowala sciagac pieniadze i od Was i z firmy. Odpowiadacie po rowno, tak stanowia przepisy. Oczywiscie mozecie probowac sie odwolywac lub umorzyc (czesc albo calosc), zwlaszcza jesli macie ciezka sytuacje materialna. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
agnieszka00

 

witam mój mąż podjął pracę u polaka w 2009 roku i miał zaznaczoną informację w umowie że koszta ubezpieczenia pokrywa firma gdzie maż mial 1% udziałów pracował u niego 4miesiace i teraz zaczeły przychodzic pisma z group s że musi pokryć koszta ubezpieczenia w danym momencie narosla kwota do 6 tysiecy euro czy jest szansa na to aby mąż nie musiał tej kwoty płacić? czy istnieje na to cien nadzieji? poniewaz group s uwarza ze musimy to zapłacic.

 

Cos tu nie pasuje - 4 miesiace to sa 2 trymestry wiec nie ma szans zeby bylo 6 tys do zaplacenia chyba ze Twoj maz potem pracowal u kogos innego i tez nie oplacaliscie ubezpieczenia albo nie wyrejestrowal sie z ubezpieczenia (nie powiadomil, ze juz nigdzie nie pracuje i nadal naliczali skladke ale taka kwota to za kilka lat zwlaszcza ze pierwsze 3 lata sa bardzo niskie skladki).

Jako wspoludzialowiec rowno odpowiada z firma w ktorej byl zatrudniony za oplate swojego ubezpieczenia - ubezpieczalnia bedzie probowala sciagac pieniadze i od Was i z firmy. Odpowiadacie po rowno, tak stanowia przepisy. Oczywiscie mozecie probowac sie odwolywac lub umorzyc (czesc albo calosc), zwlaszcza jesli macie ciezka sytuacje materialna. 

 

wlasnie sie nie wyrejestrowal z ubezpieczenia poniewaz ten pseudo szef powiedzial ze on sie tym zajmie i rowniez mowil ze ubezpieczenie on bedzie oplacal a gdy powiedzielismy w group s ze maz pracowal tylko 4 miesiace to stwierdzili ze potrzebuja dokumentu firmowego ze tak rzeczywiscie bylo no ale my nie mamy kontaktu z nim i nie potrafimy zlokalizowac jego miejsca pobytu wyslalam podanie o umorzenie poniewaz nas nie stac na splacenie tej naleznosci ale czekamy juz 2 miesiace na odpowiedz

:(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
masakra

Ani gunia ani semiramida nie macie racji.Przerabiałem w grup S także nie jest tak jak piszecie ,że trzeba płacić.

agnieszka00 masz info na priv

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ProBouw

Nie koniecznie .... Czy jestes zarejestrowany w tej firmie na 1% udzialow do dnia dzisiejszego ? Czy zakonczyles wspolprace juz wczesniej i wypisales sie z tej firmy ? Nie chce mi sie rozpisywac na forum bo nie wiem czy to wam jeszcze potrzebne. Jesli nadal macie to do zaplaty to odezwijcie sie na priv. Powiem wam co trzeba zrobic zeby tego nie placic.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×