Skocz do zawartości
Belgia.net

Obowiązkowe rozliczenie podtaku gdy nie pracowaliśmy ?

Rekomendowane odpowiedzi

KrystianMetner

Witam dostałem wezwanie do rozliczenia się w Belgii za rok 2014 w którym za granicą nie pracowałem. Czy muszę to zapłacić czy to po prostu zwykłe oszustwo? Na jakiej podstawie miał bym się rozliczać i z czego jeżeli w Belgii nie pracowałem. Proszę o kontakt i jakieś wskazówki. Pozdrawiam

 

Dołączam zdj. tego wezwania.

 

post-18565-0-26636100-1446554976_thumb.j

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
TadeuszFlandria

 

Witam dostałem wezwanie do rozliczenia się w Belgii za rok 2014 w którym za granicą nie pracowałem. Czy muszę to zapłacić czy to po prostu zwykłe oszustwo? Na jakiej podstawie miał bym się rozliczać i z czego jeżeli w Belgii nie pracowałem. Proszę o kontakt i jakieś wskazówki. Pozdrawiam

 

Dołączam zdj. tego wezwania.

 

Zapewne dostal Pan w 2014 tzw pieniadze wakacyjne za przepracowany rok 2013? Wymeldowal sie Pan przed zjazdem do Polski?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
KrystianMetner

Dodam że w 2013 pracowałem tylko miesiąc i wymeldowałem się przy zjedździe do Polski a w 2014 nie byłem w Belgii i nie dostałem żadnych pieniędzy wakacyjnych. Do tego na piśmie "AANGIFTE IN DE BELASTING VAN NIET-INWONERS" nie ma  żadnej pieczątki czy podpisu a dostałem to pocztą od firmy cuf ponieważ podali swój adres do korespondencji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
odel10

Po pierwsze: prosze  wejsc na strone urzedu w BE i sprawdzic swoj status. Ma Pan nadal dowod z BE? Jesli byl meldunek trzeba sie rozliczyc , nawet jesli bylo ¨0.00¨, za niezlozenie zeznania kary do 2500.00 Euro, zaleza od ¨dobrej woli¨ kontrolujacego. 

Do tej firmy w PL prosze napisac oficjalne pismo wyslane poleconym za potwierdzeniem odbioru i w pismie poprosic o kopie dokumentow z urzedu z BE. Jak Pan to otrzyma prosze napisac, obserwuje Pana post.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×