Skocz do zawartości
Belgia.net

Laryngolog

Rekomendowane odpowiedzi

marteczka85

Witam wszystkich pilnie potrzebuje namiary na dobrego laryngologa dla 6 cio latka i gdzie nie trzeba miesiacami czekac na wizyte z gory dziekuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Stephane Resimont

av de Crocus 11

1070 Anderlecht

tel 02 3790331

 

przyjmuje tez na schaerbku,jak wolisz

wizyta 70 euro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
marteczka85

Stephane Resimont

av de Crocus 11

1070 Anderlecht

tel 02 3790331

 

przyjmuje tez na schaerbku,jak wolisz

wizyta 70 euro

dziekuje ale rozumiem ze czesc pokrywa mituell na koniec aha prosilabym jeszcze adres gdzie przyjmuje na schaerbku

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

niestety nie znam adresu na schaerbeek, jak zadzwonisz to sekretarka ci poda i od razu zapisze na wizyte, jak chcesz

 

to jest gabinet prywatny, wiec ubezpieczenia zwraca niewiele, jakies 12 euro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
paszczurzyca

doktor stephan resimont bardzo dobry lekarz.operował mi zatoki.wszystko super.szybka diagnoza.gabinet bardzo dobrze wyposażony.co do ceny za wizyte w czerwcu płaciłam 60e a zwroty niestety niewielkie.ok 12e

 

Doktor Halama 0498 75 27 49

doktor J Dubus  Kliniek Sint Jan  022219900 polecam022219910

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
salamandra

Doktor Halama 0498 75 27 49

 

czy wie ktoś gdzie dr halama przyjmuje??? bardzo potrzebuję umówić sie na wizytę, a nie wiem nawet czy to w bxl, zna ktoś adres

,,,,????????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gunia72

av Montjoie 83        1180 Ukkel   02/7707756   pan profesor miał być nieobecny na początku grudnia, nie wiem dokładnie kiedy ma wrocić ale recepcjonista powinien udzielić odp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
salamandra

av Montjoie 83        1180 Ukkel   02/7707756   pan profesor miał być nieobecny na początku grudnia, nie wiem dokładnie kiedy ma wrocić ale recepcjonista powinien udzielić odp

 

dzięuję za info,

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Irena81

Witam. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa zabiegu usunięcia tzw. trzeciego migdałka u dziecka. Jakie są koszty itp. Jestem jeszcze z dziećmi w Polsce a na wiosnę mamy przeprowadzić się do męża do Lommel, a własnie u dziecka zdiagnozowali ten oto problem. Niestety terminy w Polsce dopiero na 2017 r. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc. Z góry dziękuje.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
loreal

Witam.Mam pytanie:Mam problem aby bez paniki usiedzieć na fotelu u laryngologa a czeka mnie badanie wziernikowanie gardła ( wprowadzana rurka przez nos i gardło) czy można takie badanie wykonać pod narkozą? Jeżeli tak ma ktoś z was adres gabinetu lub szpitalu gdzie mogę się udać na takie badanie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×