Skocz do zawartości
Belgia.net

Wymeldowanie Meza

Rekomendowane odpowiedzi

Giorgio

Witam serdecznie. Mój mąż postanowił mnie zostawić i wyprowadza sie do nowego mieszkania. Czy może on tak po prostu wymeldowac się z naszego mieszkania sam i zameldować w innym miejscu będąc po ślubie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Witam serdecznie. Mój mąż postanowił mnie zostawić i wyprowadza sie do nowego mieszkania. Czy może on tak po prostu wymeldowac się z naszego mieszkania sam i zameldować w innym miejscu będąc po ślubie?

 

A kto mu tego zabroni??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Giorgio

Chodzi o to ze umowa najmu jest na nas dwoje. Wiec nie wiem czy tak po prostu może się wyprowadzić, czy w gminie się do tego nie doczepia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Chodzi o to ze umowa najmu jest na nas dwoje. Wiec nie wiem czy tak po prostu może się wyprowadzić, czy w gminie się do tego nie doczepia.

 

Nie - gdyby Pani chcialaby go wymeldowac to bylyby problemy, ale jesli chce samemu to nie ma najmniejszego.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Giorgio

Szkoda :( dziękuję z odpowiedz. A co jesli chodzi o umowe najmu. Jest ona na nas dwoje. Czy jesli bede chciala kiedys ja wypowiedziec bede miala jakies problemy? czy bede do tego potrzebowala meza?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
v135pr

Szkoda :( dziękuję z odpowiedz. A co jesli chodzi o umowe najmu. Jest ona na nas dwoje. Czy jesli bede chciala kiedys ja wypowiedziec bede miala jakies problemy? czy bede do tego potrzebowala meza?

Jesli maz zamelduje sie w innym miejscu to wtedy, tworzy sie nowa umowe tylko na Pania, moz przeciez nie moze miec dwoch adresow zamieszkania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×